Nasza Oferta

<SAMSUNG DIGITAL CAMERA>

Zjeżdżalnia dmuchana gigant „PIRAT” – kilka metrów wspinaczki po drabince dmuchańca, a następnie zjazd w dół! To sprawdzone urządzenie dostarczające ekstremalnych przeżyć dla odważnych dzieci.

Wymagana powierzchnia pod urządzenie to 9m x 15m.

zjezdzalnia-dmuchana-mala2

 Zjeżdżalnia średnia – urządzenie dla nieco odważniejszych pociech

galeon_oferta_02

Zjeżdżalnia dmuchana mini „NEMO”- ten dmuchaniec przeznaczony jest głównie dla dzieci w wieku przedszkolnym , które również chcą uczestniczyć w ekstremalnych ślizgach, ale odpowiednich dla ich wieku.

Wymagana powierzchnia pod urządzenie to 6,5m x 5m.

galeon_oferta_03

Kołyszący statek „GALEON”- to nowość wśród dmuchańców, statek posiada w środku kilka dmuchanych przeszkód, które w połączeniu z kołysaniem i realnym szumem sprawiają wrażenie bajecznego rejsu

Wymagana powierzchnia pod urządzenie to 10m x 6m.

<SAMSUNG DIGITAL CAMERA>

Active Center – połączenie dmuchanego toru przeszkód, zamku dmuchanego oraz zjeżdżalni. Active Center sprzyja doskonałej zabawie, dzieci bawiąc się na tym dmuchańcu mogą pokonywać dmuchane przeszkody oraz pobawić się w znana grę „twister”.

Wymagana powierzchnia pod urządzenie to 7m x 8m.

galeon_oferta_05

Trampolina rekreacyjna z siatką, – jest w stanie rozruszać każde, nawet najbardziej leniwe czy ociężałe dziecko. Umożliwia dużo ruchu na świeżym powietrzu – czyli zapewnia dziecku zdrowie i przyczynia się do znacznej poprawy jego kondycji fizycznej oraz zwiększenia sprawności ruchowej.

Wymagana powierzchnia pod urządzenie to 5m.

galeon_oferta_06

Kucyk pod siodło – przejażdżki na kucyku to dla naszych najmłodszych pociech nie lada przeżycie.

galeon_oferta_07

Kucyk z bryczką – przejażdżka bryczką z zaprzężonym kucykiem to wspaniała zabawa.

galeon_oferta_08

KULE WODNE - atrakcja dla dorosłych i dzieci! Czeka Was moc niesamowitej zabawy i śmiechu. Uczestnik będąc w kuli powietrznej na wodzie próbuje utrzymać równowagę – a nie jest to proste zadanie.

Wymagana powierzchnia pod urządzenie 6m x 7m.

galeon_oferta_09

QUADY- Jedną z bardzo atrakcyjnych i niezwykle popularnych form urozmaicenia festynów jest przejażdżka quadami po torze. Jazda odbywa się pod czujnym okiem instruktora. Quady swoją wielkością i osiągami są odpowiednie dla użytkowników w każdym wieku.

galeon_oferta_10

Wata cukrowa – stoisko z watą cukrową i popcornem.

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA – SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI